Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Pies yorkshire terrier (yorki)

Zwierzęta domowe

:: zwierzakowo ::

Pies yorkshire terrier (yorki)

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób decyduje się na zakupienie czworonożnego pupila. Większość ludzi chętnych na zwierzaka, decyduje się na psa. Jest on uznawany za najlepszego przyjaciela człowieka. Wydaje się więc, że każdy powinien mieć psa.


Nasuwa się jednak pytanie, jaką rasę pieska wybrać, by nie był dla nas kłopotliwy i by zwierzak nie męczył się z nami. Jeśli ktoś jest alergikiem i jest uczulony na sierść, to zdecydowanie powinien postawić na yorki. Są to pieski, których sierść bardziej przypomina włosy, niż zwyczajną sierść. Nie uczula ona jednak, więc spokojnie możemy trzymać takiego czworonoga w domu nawet, gdy ktoś jest chory na astmę lub alergię. Nie ma także problemów związanych z sierścią w dywanie czy na ubraniach. Włosy yorków nie są tak przyczepne, jak sierść kocia czy psia. Yorki są pieskami rasowymi, dlatego cena za szczeniaka jest dość wysoka. Każdy powinien więc dobrze zastanowić się, czy stać nas na takiego pupila. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na tą rasę, to z pewnością będzie zadowolony.


Głosuj (0)
futrzyk 15:55:43 16/12/2015 [Powrót] Komentuj